O firmie

Argal posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji pomp chemicznych z odpornych chemicznie tworzyw sztucznych.

W ciągu ostatniej dekady włożyliśmy wiele wysiłku w badania i rozwój produkcji, tak aby tworzyć pompy zupełnie nowe lub ulepszać te, które już powstały, zarówno od strony mechanicznej, jak i hydraulicznej.

Cechą charakterystyczną dla naszej firmy i jej misji jest innowacyjność. Wprowadzamy wiele nowych rozwiązań w celu stworzenia produktów odpowiadających aktualnym potrzebom rynku, z jednoczesną dbałością o utrzymanie ich wysokiej jakości we wszystkich fazach produkcji.

W 2011 rozpoczęliśmy produkcję pneumatycznych pomp membranowych Astra.

Od 2012 rozszerzyliśmy nasz program produkcji o pompy SATURN: serię pomp odśrodkowych z żywic termoutwardzalnych (impregnowanych włóknem szklanym).

Oferujemy szeroki wybór pomp o różnorodnych konstrukcjach, głównie do zastosowań przemysłowych, z zakresem temperatur od –30° C do 120° C, maksymalną wydajnością do 1600 m3/h i wysokością podnoszenia do 150 metrów.

Certyfikat Vision ISO 9001:2000 uzyskany w roku 2002 potwierdza prawidłowość procedur organizacyjnych, właściwy dobór urządzeń wykorzystywanych w fazie projektowania (parametryczny CAD oraz system analityczny FEM), i produkcji (cyfrowe urządzenia kontrolne, nowoczesny dział montażu, instalacje testowe), oraz stałe wsparcie wyszkolonych pracowników.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę pomp doskonałej jakości w konkurencyjnych cenach.

5 technicznych i handlowych powodów, dla których warto kupić pompy ARGAL:

  • szeroka gama pomp (kompletność, wiele obszarów zastosowań)
  • ciągłe badania i innowacje (w każdym zakresie)
  • doświadczenie oraz know-how (patenty, r & d)
  • gwarancja jakości (certyfikaty, sprawdzenie dostawcy)
  • pompy produkowane są w całości we Włoszech (ciągła kontrola, rozwój organizacyjny, najlepsze techniki produkcji)